• info @ kasrehber.com
  • 0544 377 1881

HABER DETAYI

2019-04-07 00:27

Kaş’ta Nerede Kalınır – Kaş Otelleri – Kaş Kamp Alanları

Kaş’ta Nerede Kalınır – Kaş Otelleri – Kaş Kamp Alanları

Kaş’ta nerede kalınır, Kaş’ta nerede konaklanır, Kaş kamp alanları, Kaş otelleri, Kaş kamp yerleri, Kaş Apart, Kaş pansiyon ve Kaş pansiyonları sizlere bu blog sayfamızda sürekli güncel bir şekilde yayınlayacağız, bu makalemizi takip etmenizi öneririz.

 

Kaş Otelleri

Kaş otellerini yakında bu makalemize ekleyeceğiz. 

Kaş Kamp Alanları – Kaş Kamp Yerleri

Kaş Kamp alanları çokça vardır fakat internette fazla bilgi bulamazsınız. Burada kamp alanlarını yada Kaş’ta kamp yapacağınız yerler nereler ise biz sizlere bu makalede sürekli keşfettikçe yazacağız ve bilgilendireceğiz.

 

Oread Garden

Oread Garden

Dağ başında, tertemiz bir doğada.
Antik Likya Uygarlığı’nın topraklarında, yörüklerin yurdunda. Akdeniz’in incisi Kaş’ta, turkuaz sularla çevrili.
Badem, pinar, sedir, incir ve zeytinin gölgesinde. El emeği evleri var, kapı yok! Köyde, gece parıldayan bir gökyüzünde Samanyolu’na bakıyor.Kaynaktan su içebilirsiniz! Hayvanlarla çevrili, birlikte mutlu olun.

Kaş Camping

Kaş Camping

Kaş camping. 1981 yılından beri faaliyet göstermektedir.En büyük özelliği konumu dolayısıyla sahip olduğu plaj olan Kaş camping ağaçların arasında oldukça hoş bir ortam sunuyor. Kaş antik tiyatrosuna yürüme mesafesinde yer alan Kaş camping, bu özelliği ile Kaş merkeze de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Yani Kaş camping’de kalanlar Kaş’ın tadını da kısa bir yürüyüşle çıkarma şansına sahipler.Kaş Camping’de çadır alanları, karavan ve bungalowlar bulunuyor. Çadır alanları için ortak kullanılan duş, tuvalet gibi üniteler temizlik bakımından oldukça tatmin edici. Elektrik sorunu da bulunmuyor. Bunun yanında plajında özellikle sabah saatlerinde nefis bir deniz bulunuyor.

 

Diğer kamp alanları ve Kaş otelleri eklenecektir.

 

Diğer Makalelerimiz

Kaş’ta Gezilecek Yerlerin Gezi Rehberi

Kaş Plajları – Kaş’ta Nerede Denize Girilir

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.